Büroomaailm

2020 aasta 16. oktoobril täitub 28 aastat päevast, millal Tallinna Linnavalitsuse ettevõtlusosakond väljastas tunnistuse, millel seisis „ Aktsiaselts Infotark on registreeritud Eesti ettevõtete, asutuste ja organisatsioonide registris.“

Täna oleme Eesti suurim bürootarvete, –tehnika ja –mööbli müügifirma ning meil on kokku kaheksa kauplust üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Jõhvis ja Valgas.

Meie peamisteks trumpideks, miks kliendid on valinud meid oma partneriks kontori varustamisel, on kahtlemata suurim nomenklatuur, mis on pakkumisel Balti regioonis, ja võime isegi väita, et analoogset kauplust nagu Tallinnas Peterburi tee 92E asuv kauplus ei ole ka mitte Soomes ega Rootsis. Kolmel tuhandel ruutmeetril on väljas üle 14000 erineva toote, mis katavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused bürootarvete, -tehnika ja –mööbli osas.

Samas hoones paiknevas laos on hoiul üle 24 tuhande erineva toote ligi 3 miljoni euro väärtuses ja see on paigutatud 7000 m² kogupinnale, kus kaubariiulite kõrguseks on 10 meetrit.

Logistikakeskuse maht ja paindlikkus tagab suurklientide katkematu varustamise kõige vajalikuga.

Seotud liikmed

Jüri Ross
Jüri Ross
1. põlvkond
women
Margarita Ross
1. põlvkond
Kristine Ross
Kristine Ross
2. põlvkond
ross
Margus Ross
2. põlvkond